ANANTA Jooga Keskus

 

Oli asutatud 2006. aastal, ametlikult tunnistatud oma filiaalina Jooga Vidya Dham Instituudi poolt. (www.yogapoint.com)

Ananta (sanskrit) on müütiline Uss, mis on tasakaalu sümbol. Ananta tähendab pōhjalikku ja tasakaalustatud Maakera liikumist ümber Päikese. See on kindlus, tasakaal, lōpmatus. Ananta on lōpmatu enesetundmise tee.

Jooga Stiil ja Traditsioon

Me pōhineme Satyananda Saraswati Bihar Jooga Kooli traditsioonidele.

Praktikas Me rõhutame aeglast liikumist ja lõdvestumist. See aitab ennast kuulata ja muutuda tähelepanelikuks. Aeglase rütmi tōttu Me rahuneme, aeglustame mōtlemisprotsessi, ja Jooga Praktika muutub harmooniliseks. Jooga Praktikad ühendavad Keha, Meelt ja Hinge. Need toovad Harmooniat, arendavad rahulikku ja Positiivset Suhtumist Ellu. Tuleb alatine tugev (устойчивое) rahulik ōnne seisund.

Jooga Täiskasvanutele

Kōik Meie Kooli Instruktorid oskavad hästi eesti keelt ja vōivad aidata ōpilastel praktikast aru saada. Kōik Rühma Praktikad toimuvad vene keeles, muidu on vōimalik Individuaalsest Praktikast kokku leppida eesti vōi inglise keeles.

Instruktor: Irina Terpinskaya

mob: +372 5304 4653

mail: ter.irina25@gmail.com

Lastejooga

Lastejooga teeb keha tugevamaks, painduvamaks, parandab laste keskendumisvõimet ja tasakaalu. Joogatund lastele mänguline, loominguline ja koostöö- ning suhtlemisoskust arendav tegevus. Tunni käigus kasutatakse füüsilist liikumist, lugude jutustamist ja kunsti. Joogatund on ülesehitatud järgmiselt: sissejuhatus ja tutvumisring, soojendusharjutused, joogaharjutused, joogamäng: (muusikaga liikumine, mäng või grupiharjutus), maha jahtumine, keskendumisharjutused, lõpulõdvestus. Õpime tajuma oma viie meelega maailma, sest mida paremini suudab laps oma viie meelega maailma tajuda, seda kindlamalt ta ennast tunneb.

Instruktor: Irina Akimkina

mob: +372 55520673 mail: akimkina.irina@yandex.ua

Joogateraapia

Joogateraapia — see on pehme praktikum, mis on määratud tervise parandamiskes ning inimese haiguste ennetamiseks Jooga metoodikaga. Joogateraapia täidab inimest elujõuga, seadisab süsteeme iseparanemisele, kaasates inimese sisemisi ressurse, milles on suur potensiaal ja võime saada hakkama iga haigusega. Joogateraapia positiivsed tulemused on kinnitatud ametlikut meditsiini poolt. Harjutuste käigus on eriti tähelepanekus keha avamine vereringe parandamiseks ja liikumiseks. Praktikum moodustub individuaalselt olenedes haiguste eripärasusest.

Instruktor: Irina Terpinskaya

mob: +372 5304 4653 mail: ter.irina25@gmail.com

Aastal 2010 — läbisin kursuse Jooga õpetamiseks Ananta Jooga koolis.

Aastal 2012 — Spetsialiseeritud kursus Jooga õpetajatele.

Aastal 2013 Terapeutiline kursus Vidya Dham Jooga ülikoolis.

Jooga Senjooridele

Jooga vanemas eas inimestele on hea võimalus taastada painudvust, jõudu, tasakaalu ja leida oma sisemine rahu. Harjutuste ajal senjöörid unustavad oma vanusest. Isegi küpses eas on võimalik hea välja näha ning tunda ennast suurepäraselt. Jooga praktikum taastab tasakaalu füüsilise, vaimse ja vaimuliku koosseisu vahel.

Instruktor: Irina Terpinskaya

mob: +372 5304 4653

mail: ter.irina25@gmail.com

Ajur-Jooga MASSAAŽ

Ajurveeda jooga-massaaž — see on stimuleeriv massaaž, mis põhineb India vana-meditsiinil ja joogal. Sisaldab sügavat massaaži ja jooga venitusharjutuste seeriat. Massaaži tehakse põrandal, mati peal. Massaažil kasutatakse ajurveeda õli ja aira pulbrit, mis aitab parandada seedimist ja aitab toksiinide eritumisel organismist. Massaaž avab keha, suurendab paindumist, vabastab lihaspingetest ja parandab liigeste tööd. Stimuleertib vereringet ja lümfosüsteemi tööd, maandab stressi ja emotsionaalseid pingeid, normaliseerib und, stabiliseerib hingamist. Massaaž toob rohkem Pranat , avab südant ja võimaldab vabalt liikuda elulisel energial.

Irina Terpinskaya

mob: +372 5304 4653

mail: ter.irina25@gmail.com

Jooga Naistele

Jooga abil vōib raseduse ja sünnitamise muuta ōnnelikuks (ja vähem valuliseks) kogemuseks.

Jooga praktika arendab vōimet mōtteid kontrollida, see aitab raseduse üle elada harmooniliselt, tunntades seda loomuliku ja imeilusa loomise protsessina.

Jooga aitab kaasa:

  • Arendada paindlikkust ja jōudu
  • Parandada hingamisvōimet
  • Stressiga hakkama saada
  • Immuunsüsteemi tugevdada
  • Sisemist jōudu arendada
  • Keha ja emotsioone kontrollida
  • Ennetada haiguseid ja häireid, mis vōivad raseduse ajal juhtuda
  • Taastada tervist lapsel

Laupäev 12.00-13.15

Jooga-NIDA

Jooga Ōpetus NIDA mererannas (Leedus)

Hommikune Praktika: Ärkamine Loodusega

Asana+Hingamine+Meditatsioon/Mantra

Ōhtune Praktika: Oma Vaikusse  sukeldumine

Asana+Hingamine+Jooga-Nidra/Mantra

Ainult Nidas Me teeme praktikaid, sulades Looduse Jōududega, mis vabastab suurel määral Keha, Hinget ja Teadvust.

Praktika jaoks Teil on vaja: suur rannarätik, pleed, soe pusa.

Me pakkume Joogadele Lisapraktikaid, mis aitavad keskendumise ja tähelepanu arenemist ja vōimete avamist.

On väga tähtis läbida terve Kursuse ära, siis Teid ootavad väga sügavad muutused. Samal ajal Te vōite Oma Perega puhata.

yoga.ananta80@gmail.com

+372 53542528

Natalja Kulik,

Jooga Ōpetaja

 

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии запрещены.